Samo da se dobro počutiš

Urškini zapisi banner

Danes ti vsak drugi “guru” razlaga, da ni treba ničesar na silo. Da moraš poslušat svoje telo, sledit intuiciji in delat samo, ko ti paše. Če ti ne gre – počakaj. Če se ti ne da – ne delaj. Če te kaj utruja – to ni zate. Bog ne daj, da bi malo trpel za dosego cilja. Takšni “guruji” te ne učijo rasti, ampak veščine pobega pred odgovornostjo.