Smejali so se

Urškini zapisi banner

Leta 1925 je v Ameriki obstajala šola, kjer si se igranja klavirja naučil brez učitelja. Brez mučnih ur v glasbeni šoli in brez profesorja, ki bi ti dihal za ovratnik. Vsak teden si po pošti prejel novo knjigo z naslednjo lekcijo. Vadil si doma v svojem miru. Korak za korakom, dokler melodije nisi imel v prstih.